Zmiany w kodeksie pracy od 1 stycznia 2017 r – Prawo po naszej stronie

Blog prowadzony przez prawników o wielce mówiącej nazwie “Prawo po twojej stronie” – To zbiór artykułów z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa podatkowego i innych zagadnień z zakresu prawa dotyczących nas wszystkich.

Prawo po naszej stronie w przeciwieństwie do ustaw jakimi obdarzają nas politycy, ma być zrozumiały a ludzie prowadzący bloga to doświadczeni adwokaci, prawnicy i radcy – obeznani z poruszanymi na blogu problemami, których można śmiało określić jako pasjonatów. To tutaj znajdziesz zrozumiałe wyjaśnienie prawnych zagadnień.

Jednym z ważniejszych zagadnień ostatnich miesięcy są zmiany w kodeksie pracy, które nastąpiły od nowego roku, ponieważ od dnia 1 stycznia 2017 roku zostały wprowadzone zmiany w kodeksie pracy zarówno w zakresie regulaminu wynagradzania jaki i świadectw pracy czy samego regulaminu pracy. Zmiany i uzupełnienia dotyczą, także współodpowiedzialności materialnej pracownika oraz terminów odwołania do sądu pracy.

Zmiany są dużo szersze niż tych kilka zagadnień nadmienionych powyżej i dotycząc zarówno wszystkich pracujących w Polsce jak i osób czy firm zatrudniających pracowników na terenie naszego kraju.

Dlatego warto zapoznać się z pełnym artykułem dotyczącym zmian w kodeksie pracy pl , znajdującym się na blogu “Prawo po naszej stronie”.

Ten artykuł dotyczy każdego z nas, także i Ciebie.